Profil podokienny XPS jest podstawowym elementem systemu. Stosuje się go w przypadku przewidywanego montażu parapetów wewnętrznych i zewnętrznych w połączeniu z systemami okien z PCV, ALU, drewna i pozostałymi.

Podwalina PHS1KT z KLINARYTU® jest elementem systemu, który stosuje się do montażu pod progi drzwi przesuwnych HS z ALU, PCV, kompozytów i innych materiałów. Unikalne właściwości KLINARYTU®, a zwłaszcza połączenie wysokiej wytrzymałości na ściskanie z bardzo niskim współczynnikiem przewodzenia ciepła czynią go idealnym materiałem do stosowania we współczesnym budownictwie.

Podwaliny Nyxon razem z wszystkimi produktami niezbędnymi do tzw. ciepłego montażu stolarki stanowią spójny system, charakteryzujący się bardzo korzystnymi właściwościami.
Dzięki zastosowaniu odpowiednich produktów uzupełniających, belki okienne, jak też belki HS oraz typu L są montowane łatwo i szybko.
Umożliwiają osadzenie stolarki otworowej w murze w sposób stabilny i gwarantują wysoką jakość montażu.
Podwalina wykonana jest z płyty bazowej Nyxon i twardego ekstrudowanego XPS, co stanowi bardzo wytrzymałe, a także dobrze izolujące podparcie dla
każdego rodzaju stolarki. Podwalina może być wykonana z samej płyty bazowej lub w połączeniu z twardym ekstrudowanym XPS. Płyta bazowa Nyxon pozwala na korekcję wielkości otworu pod stolarkę budowlaną.

Profile podokienne (tzw. ciepły parapet) produkowane przez firmę DEV-ECO to idealne proekologiczne rozwiązanie łączące w sobie docieplenie przestrzeni podokiennej i łatwość montażu. Zastosowane w energooszczędnym budownictwie umożliwiają znaczne poprawienie bilansu energetycznego budynku. Profile podokienne DEV-ECO zapewniają wysoką termoizolacyjność, niwelację mostków termicznych, minimalizację zawilgoceń i pleśni oraz zmniejszenie kosztów zużycia energii. Dla najlepszego efektu termoizolacji okien firma DEV-ECO posiada w swojej ofercie także: taśmy paroprzepuszczalne oraz paroszczelne, a także listwy przyokienne. Profile podokienne DEV-ECO to produkty najwyższej jakości, posiadający Krajową Ocenę Techniczną wydaną przez ITB (Instytut Techniki Budowlanej).

MTF SYSTEM:

Składa się z płyty obudowanej polistyrenem styropianowym o wysokiej gęstości. Głównym obszarem zastosowania MTF SYSTEM jest przedłużenie ościeżnicy w warstwie izolacyjnej fasady (integracja z systemem fasadowym). Podwalina jest odporna na wilgoć. Doskonale utrzymuje obciążenie okien. Dzięki końcowym pióro-wpustom jest łatwa i szybka w montażu.

św. Jana z Dukli 18, Leżajsk

17 242 63 57

br.stalco1@gmail.com

br-esklep.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek -Piątek

8:00 - 17:00

Sobota

8:00 - 13:00

Niedziela

Zamknięte