brstalco

F.H.U. "BR-STALCO" Bartłomiej Ryfa

Firma BR-STALCO powstała w 2006 roku i od początku swojej działalności zajmuje się dystrybucją produktów marki STALCO na terenie województwa lubelskiego. Nasza firma oferuje szeroką gamę narzędzi, zarówno dla majsterkowiczów (seria STALCO), jak i dla profesjonalnych zastosowań (seria STALCO PERFECT). Posiadamy również szeroką ofertę techniki zamocowań do małych i dużych obciążeń. Nasz sukces gwarantują wysokiej jakości produkty oraz wysoko wykwalifikowany personel, który zawsze służy fachową wiedzą oraz pomocą.

2010 roku powstał punkt sprzedaży detalicznej w Leżajsku, będący w gronie firm partnerskich Stalco.

2015 roku dołączyliśmy do Grupy Producentów Materiałów Montażowych zajmujących się dystrybucją materiałów do montażu stolarki okiennej według obowiązujących norm.

W 2017 roku uległo zmianie logo firmy oraz powiększona została powierzchnia sklepu stacjonarnego. Wraz z tym powiększył się zasób naszego asortymentu. Aby w pełni zaspokoić potrzeby naszych klientów wprowadziliśmy nowe marki oraz produkty do naszej oferty.

W 2019 roku zostały przedsięwzięte działania promocyjne na rynku lokalnym,
przeorganizowanie lokacji towaru na sklepie w celu jego lepszej ekspozycji, oraz powiększenie przestrzeni magazynowej – BHP.

W 2020 roku wychodząc naprzeciw potrzebom klientów została uruchomiona platforma sprzedaży internetowej. Systematycznie znajduje się na niej coraz większa liczba produktów.

W 2023 rozpoczęliśmy wieloletni proces rebrandingu i rozwoju firmy, który obejmie zmianę logo, kolorów i innych elementów identyfikacyjnych. Celem rebrandingu jest poprawa postrzegania marki przez klientów oraz dostosowanie jej do zmieniających się potrzeb rynku.