O NAS

F.H.U. "BR-STALCO" Bartłomiej Ryfa

Firma BR-STALCO powstała w 2006 roku i od początku swojej działalności zajmuje się dystrybucją produktów marki STALCO na terenie województwa lubelskiego. W 2010 roku powstał punkt sprzedaży detalicznej w Leżajsku, będący w gronie firm partnerskich Stalco.

W 2014 zwiększyliśmy dwukrotnie powierzchnię handlową naszego salonu sprzedaży. Wraz z tym powiększył się zasób naszego asortymentu. Aby w pełni zaspokoić potrzeby naszych klientów wprowadziliśmy nowe marki oraz produkty do naszej oferty.Skupienie naszej uwagi na potrzebach Klientów oraz wdrażanie rozwiązań optymalnie spełniających te potrzeby, to główna misja naszej firmy. Jesteśmy przekonani, że podejmując z nami współpracę, uzyskają Państwo całkowitą satysfakcję.

Nasza firma oferuje szeroką gamę narzędzi, zarówno dla majsterkowiczów (seria STALCO), jak i dla profesjonalnych zastosowań (seria STALCO PERFECT). Posiadamy również szeroką ofertę techniki zamocowań do małych i dużych obciążeń. Nasz sukces gwarantują wysokiej jakości produkty oraz wysoko wykwalifikowany personel, który zawsze służy fachową wiedzą oraz pomocą.

Gwarancją zadowolenia naszych Klientów jest utrzymanie najwyższej jakości oferowanych rozwiązań oraz całkowite ukierunkowanie na spełnianie potrzeb Klienta.

STALCO to firma rodzinna, oparta w 100% na polskim kapitale. Dzięki ludziom, ich przyjaźni i ogromnemu zaangażowaniu działamy nieprzerwanie od 1998 r.

Głównymi punktami filozofii przedsiębiorstwa, a jednocześnie gwarantami sukcesu, są wysoka jakość oferowanych rozwiązań i bezwzględna orientacja na potrzeby klienta.
Jako profesjonalne przedsiębiorstwo kładziemy szczególny nacisk na jakość produktów oraz świadczonych usług.

Szereg działań podnoszących tę wartość podejmowanych jest w celu zaspokojenia ciągle wzrastających i ściśle określonych oczekiwań klientów działających na rynku krajowym i międzynarodowym.

Produkty do codziennych zastosowań w domu, warsztacie czy ogrodzie. Stale poszerzający się asortyment pozwala zaspokoić większość wymagań stawianych narzędziom podczas budowy, remontu, majsterkowania czy bieżącej troski o wygląd Twojego domu i mieszkania.

Narzędzia o wysokiej trwałości przeznaczone dla profesjonalistów, wymagających od sprzętu niezawodności i skuteczności w każdych warunkach. Linia Perfect oferuje produkty zdecydowanie najwyższej światowej jakości, za którą odpowiadają producenci z europejskich fabryk.

Narzędzia do pielęgnacji ogrodu, gdzie udoskonaliliśmy dotychczasowe produkty oraz wprowadziliśmy nowe rozwiązania. Proponujemy narzędzia zarówno dla osób preferujących tradycyjne wzornictwo, jak również nowoczesne narzędzia, które są lekkie i ergonomiczne.

GPMM – Grupa Producentów Materiałów Montażowych

Dystrybucja taśm do ciepłego montażu, konsoli do montażu okien firmy Knelsen, podwalin podokiennych (KLINAR, DEV-ECO, NYXON) oraz pozostałych materiałów potrzebnych do prawidłowego montażu. 

św. Jana z Dukli 18, Leżajsk

17 242 63 57

br.stalco1@gmail.com

br-esklep.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek -Piątek
8:00 – 17:00

Sobota
8:00 – 13:00